Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bigcrunch Digital Kimdir
#1
Bigcrunch Digital, 2017 yılında markaların, arama motoru optimizasyonu (SEO), web geliştirme, dijital pazarlama, UI, UX, grafik tasarım ve marka kimliği gibi dijital ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan dijital medya ajansıdır.
Bigcrunch Digital olarak bir çok konuda uzman ekibimizle hizmet veririz. İş ortağımız olarak gördüğümüz markaların tercih ettiği hizmetler başlıca şöyle;
 
  
Dijital Ajans
Dijital ajans hizmeti, markaların sıklıkla tercih ettiği genel dijital süreçleri içerisinde barındıran hizmet modelimizdir.
  
Öncelikle hizmet sunacağımız kişinin ya da firmanın iş modelini ve hedef kitlesini çok iyi anlar, daha sonra hedef kitlenin hangi saatlerde, hangi online mecralarda vakit geçirdiğini araştırır, hedef kitlesinin hangi mecralarda daha çok etkileşim ya da reaksiyon verdiğini bulur, bunun sonucunda marka için bir dijital pazarlama stratejisi çıkarırız.
  Bu hizmet modelimiz içerisinde; UI, UX, web geliştirme, grafik tasarım, marka kimliği, SEO, SEM, içerik yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi bir çok konuda opsiyonel olarak dijital çözümler sunarız.
 
 
 Web Geliştirme
 
Web geliştirme hizmeti, markaların web’e dair tüm ihtiyaçlarını karşılar; kurumsal ve e-ticaret siteleriniz ve CRM’leriniz için alanında yetenekli geliştiricilerimizle markalar için en gelişmiş sistemleri geliştiriyoruz.
Özel Yazılım Geliştirme
WordPress Tema & Eklenti Geliştirme
Shopify Tema Geliştirme
 
 Arayüz Tasarımı (UI Design)
 
Arayüz tasarım hizmeti, işini ciddiye alan ve kullanıcı önemseyen markaların tercih ettiği unsurlardan biri. Web sitelerde ve uygulamalarda müşteri dönüşümlerini artıran ve kullanıcı memnuniyeti sağlayan arayüzler tasarlıyoruz. Markaların kullanıcıya bakan yüzünün önemini biliyoruz.
  
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
SEO hizmeti, markalarının reklam yatırımlarının yönünü bile değiştiren kuşkusuz en etkili pazarlama yöntemlerinden biri. Arama motorlarının derinliklerinde kaybolmak istemeyen markalar için site içi ve site dışı olmak üzere SEO çalışmaları oluşturuyoruz.
  
Marka Kimliği Tasarımı
Marka kimliği oluşturma hizmeti, bizi en heyecanlandıran aşamalardan biri de bir markaya hayat vermektir. Markanızın serüveninin ilk adımını birlikte çalışarak oluşturuyoruz ve müşterilerinizi etkileyen marka kimliğinizi tasarlıyoruz.
   
Arama Motoru Pazarlama (SEM)
SEM yani Google Ads, Yandex Direct gibi mecralardaki reklam çalışmaları SEO’dan daha hızlı sonuç verdiği için markalar tarafından tercih ediliyor. Bizde bu konuda uzman ekibimizle markanız için savaşıyoruz ve doğru hedef kitlelere doğru reklamlar gösteriyoruz.
  
İçerik Yönetimi
Web siteniz sizin internetteki yüzünüzdür, çoğu zaman müşterilerinizle ilk teması web siteniz üzerinden gerçekleştirirsiniz. Dolayısıyla web siteniz her zaman güncel ve güzel içeriklerle donatılmış olmalıdır. Markalar için harika içerikler üretiyoruz.
  
Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya günümüzün en çok kullanılan iletişim kanallarından biri, dolayısıyla en az web siteniz kadar önemli. Sosyal medyanızı özenle hazırlanmış içeriklerle ve kampanyalarla donatarak markalara yeni müşteriler kazandırıyoruz.
  
Hayallerinizin peşindeyiz ve bu bizimle daha mümkün!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)